Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel coil ] mecz 213 produkty.
No 1 Surface stainless steel sheet coil serii 400
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
|---|---|
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
| MOQ: | 1 tona |
Długość płaskiej walcowanej cewki ze stali nierdzewnej 1000 mm-6000 mm
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
HL Powierzchnia ze stali nierdzewnej szerokość cewki 1000 mm-2000 mm grubość 0,3 mm-6,0 mm
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
ASTM Standardowy Arkusz ze stali nierdzewnej Szerokość cewki 1000mm-2000mm FOB
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
Materiały budowlane Astm Płytka ze stali nierdzewnej 2 mm grubości
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| MOQ: | 1 tona |
Węzeł z blachy ze stali nierdzewnej o długości 1000-6000 mm
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
Cewka ze stali niskowęglowej Walcowana na gorąco taśma o szerokości 4 stóp Stal miękka 0,8 x 245
| Szczegóły pakowania: | Standardowe opakowanie godne morza lub pakiet niestandardowy |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Cewki walcowane na zimno ze stali nierdzewnej 8K 10 X 3/4 12x12 Blacha ze stali nierdzewnej o grubości 16
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B/BA/HL/NR 4/8K/wytłaczany/złoty/różowe złoto/czarne złoto |
| Standard: | ASTM |
1,5 mm 2 mm blacha ze stali nierdzewnej Aisi 304 Płyta o grubości 3 mm
| Klasa: | Seria 300 |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000 mm, niestandardowe |
Blacha ze stali nierdzewnej ASTM o grubości 1 mm / 2 mm polerowana na lustro
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |

