همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel coil ] همخوانی داشتن 213 محصولات.
No 1 سطح فولاد ضد زنگ ورق کویل 400 سری
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
|---|---|
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
EN طول سیم پیچ فلزی صاف 1000mm-6000mm
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| عرض: | 1000mm-2000mm |
HL سطح فولاد ضد زنگ نوار کویل عرض 1000mm-2000mm ضخامت 0.3mm-6.0mm
| عرض: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
ASTM استاندارد فولاد ضد زنگ ورق کویل عرض 1000mm-2000mm FOB
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
مواد ساختمانی ASTM ورق فولاد ضد زنگ 2 میلی متر ضخامت
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
|---|---|
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
سیم پیچ ورق فولاد ضد زنگ در طول 1000mm-6000mm
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
|---|---|
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
نوار نورد گرم کویل فولادی کم کربن با عرض 4 فوت فولاد ملایم 0.8x245
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی استاندارد مناسب دریا یا بسته بندی سفارشی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
ورق فولادی ضد زنگ 8K 10 X 3/4 فولاد ضد زنگ ورق نورد سرد 12x12 16 گیج فولاد ضد زنگ
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
|---|---|
| پایان سطح: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/نقش برجسته/طلا/رزگلد/طلای سیاه |
| استاندارد: | ASTM |
ورق فلزی Aisi 304 1.5 میلی متری 2 میلی متری فولاد ضد زنگ به ضخامت 3 میلی متر
| درجه: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، AISI، GB، DIN، EN |
| طول: | 1000-6000 میلی متر، سفارشی |
ورق استیل ضد زنگ ASTM 1 میلی متر / ضخامت 2 میلی متر خط موی آینه جلا داده شده است
| نام محصول: | ورق فولادی کشتی سازی |
|---|---|
| شرایط تحویل: | جهت HR،CR،AR،Q+T،N+T،N،TMCP،UT،Z |
| ضخامت: | 6 میلی متر تا 90 میلی متر |

