All Products
Keywords [ stainless steel coil ] match 213 Products.
No 1 Surface Stainless Steel Sheet Coil 400 Series
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
|---|---|
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
| MOQ: | 1 Ton |
EN Stainless Steel Flat Rolled Coil Length 1000mm-6000mm
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Width: | 1000mm-2000mm |
HL Surface Stainless Steel Strip Coil Width 1000mm-2000mm Thickness 0.3mm-6.0mm
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
ASTM Standard Stainless Steel Sheet Coil Width 1000mm-2000mm FOB
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
Building Materials Astm Stainless Steel Sheet 2mm Thick
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
|---|---|
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
| MOQ: | 1 Ton |
Stainless Steel Sheet Coil in 1000mm-6000mm Length
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
|---|---|
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
Low Carbon Steel Coil Hot Rolled Strip 4ft Width Mild Steel 0.8x245
| Packaging Details: | Standard Sea-worthy packing or customized package |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
8K 10 X 3/4 Stainless Steel Cold Rolled Coils 12x12 16 Gauge Stainless Steel Sheet
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose Gold/Black Gold |
| Standard: | ASTM |
1.5mm 2mm Stainless Steel Sheet Metal Aisi 304 Plate 3mm Thick
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
ASTM Stainless Steel Sheet 1mm / 2mm Thick Hairline Mirror Polished
| Product Name: | Shipbuilding Steel Sheet |
|---|---|
| Delivery Conditon: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Direction |
| Thickness: | 6mm~90mm |

