Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
No 1 Yüzey Paslanmaz Çelik Kalıp 400 Serisi
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
| MOQ: | 1 ton |
EN Paslanmaz çelik düz rulo uzunluğu 1000mm-6000mm
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
HL Yüzey Paslanmaz Çelik Çubuk Bobin Genişi 1000mm-2000mm Kalınlığı 0.3mm-6.0mm
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
ASTM Standart Paslanmaz Çelik Yaprak Bobin Genişliği 1000mm-2000mm FOB
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
İnşaat Malzemeleri Astm Paslanmaz çelik levha 2 mm kalınlığında
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| MOQ: | 1 ton |
1000mm-6000mm uzunluğundaki paslanmaz çelik levha bobini
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
Düşük Karbonlu Çelik Rulo Sıcak Haddelenmiş Şerit 4ft Genişlik Hafif Çelik 0.8x245
| Ambalaj bilgileri: | Standart Denize layık ambalaj veya özelleştirilmiş paket |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
8K 10 X 3/4 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo 12x12 16 Ayar Paslanmaz Çelik Sac
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Kabartma/Altın/Pembe Altın/Siyah Altın |
| Standart: | ASTM |
1.5mm 2mm Paslanmaz Çelik Sac Aisi 304 Levha 3mm Kalın
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
ASTM Paslanmaz Çelik Sac 1mm / 2mm Kalın Saç Çizgisi Ayna Cilalı
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |

