Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
GB 316 Roestvrij staalblad 4mm Dikke AISI-Lassenverwerking
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
HL 304 Roestvrij staalspiegel beëindigen Blad 3mm - Koudgewalste 60mm
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
Het Roestvrije staal Koudgewalst Blad 2B AISI ASTM DIN van SS316L SS410
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
Koudgewalste Roestvrij staalstrook 304 304L 309S 316 316L 409 410s 410 voor Deuren
| Verpakking Details: | Standaard zeewaardige verpakking of aangepast pakket |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 werkdagen |
| Levering vermogen: | 5000 Ton/Ton per Maand |
8k AISI 316 buigbaar roestvrij staalplaat koudgewalst op maat
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
316 Spiegel Afwerking roestvrij staal plaat 12 mm - 300 mm 3 mm Dik
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
316 roestvrij staalplaat platgeplaatst uitgebreid metaal 6000 mm 3 mm HL
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
316L 3mm / 10mm dik koolstof roestvrij staal plaat AISI HL aanpassing
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
8K oppervlak roestvrij staalplaat spoel 409l JIS
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
|---|---|
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
BA Slit Edge roestvrij staal metalen banden, Precision Steel Strip
| De rand: | Spleetrand, Molenrand |
|---|---|
| Oorsprong: | China |
| Minimumorde: | 1 ton |

