Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
Q235 Q235B warmgewalst staal op rollen Bule gegloeid warmgewalst staal
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
40 mm 42 mm stalen ronde staaf 12 mm roestvrijstalen ronde staaf Halfronde SS 310 lasstaaf
| Type: | 14mm 12mm 10mm Halve Ronde Roestvrij staalbar 40mm 42mm 50mm 90mm |
|---|---|
| Levertijd: | 15-21 dagen |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
2 inch 8 mm stalen ronde staaf 9 mm metrisch 316 roestvrij staal SS lasstaaf
| Type: | 3/8 Ronde Bar 30mm 5mm 4mm 3mm 8mm 6mm 9mm van het“ 2 Duim Metrische Roestvrije staal |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B |
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
ASTM PPGI-spoel Gegalvaniseerde plaat Zink gecoate spoel 0,8 mm 0,12 mm
| Producten: | PPGI-Staalrol |
|---|---|
| Oppervlakte: | GI |
| Norm: | ASTM |
Kleur gecoate PPGI Coil Gl Voorgelakte stalen rol Gegalvaniseerde metalen plaat 1500 mm
| Producten: | Kleur gecoate stalen spoel |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | PPGI |
| Rang: | DX51D, SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
Lange 1000 mm-6000 mm Ss plaat spoel AISI standaard
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| Pakket: | Standaardverpakking voor uitvoer |
90 Hrb voorgelakte aluminium spoel 1,2 mm kleur voorgelakt gegalvaniseerd staal
| Toepassing: | De industriële bouw |
|---|---|
| Breedte: | Aangepast, Aangepast |
| Rang: | 3000 Reeksen |
24 Maat PPGI Rol Staalplaten Rol DX52D Met RAL Kleur Warmgewalst Gegalvaniseerd
| Producten: | Staalplatenrol |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd |
| Rang: | DX51D, SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
AISI Lasverwerking Carbon Steel Plate Plate GB 316 Roestvrij 4 mm Dik
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
JIS gegalvaniseerd 316 koolstofstaal plaat roestvrij plaat Hardheid 1800mm~2500mm
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |

