Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil ] αγώνας 213 προϊόντα.
Αριθ. 1 Επιφανειακή τροχιά φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα σειρά 400
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
EN Σιδηροτροχείο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Πακέτο: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
HL Επιφάνεια Σιδηρουργικής Τάχης από ανοξείδωτο χάλυβα πλάτος 1000mm-2000mm πάχος 0,3mm-6,0mm
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
Διάμετρος σπείρας φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 1000 mm-2000 mm FOB
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
Κατασκευαστικά υλικά Αστμ Άξονα 2 mm πάχος
| Δάχος: | 0.3MM6.0MM |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
Στρογγυλοειδή φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα μήκους 1000-6000 mm
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
Λωρίδα θερμής έλασης από χάλυβα χαμηλού άνθρακα πλάτους 4 ποδιών ήπιος χάλυβας 0,8x245
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπική συσκευασία που αξίζει τη θάλασσα ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Πηνία ψυχρής έλασης 8K 10 X 3/4 από ανοξείδωτο χάλυβα 12x12 Φύλλο ανοξείδωτου μετρητή 16
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose χρυσός/μαύρος χρυσός |
| Τύπος: | ASTM |
Πλάκα Aisi 304 1,5mm 2mm από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 3mm
| Αξία: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Διάρκεια: | 10006000mm, Custume |
Φύλλο ανοξείδωτου ASTM παχύς Hairline καθρέφτης 1mm/2mm που γυαλίζεται
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |

