Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel coil ] mecz 213 produkty.
SUS410 Stal nierdzewna 316L L Metal 301L S30815 Metalowy kątownik
| Standard: | Ai Si |
|---|---|
| Typ: | Równy |
| Numer modelu: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
304 316 Równokątny pręt ze stali nierdzewnej AISI 410S L do konstrukcji
| Standard: | Ai Si |
|---|---|
| Typ: | Równy |
| Numer modelu: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Kątownik ze stali nierdzewnej 316 40x3 45x4 50x5 Kątownik ze stali nierdzewnej AISI 201 304
| Standard: | Ai Si |
|---|---|
| Typ: | Równy |
| Numer modelu: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Medyczne 430 blachy ze stali nierdzewnej płytki HL powierzchnia walcowana na gorąco wykończenie 6mm ~ 90mm
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
AISI 400 serii blachy ze stali nierdzewnej 1000 mm-2000 mm szerokość
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, nr 4, 8K, HL, nr 1 |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Pochodzenie 3mm Cienkie paski ze stali nierdzewnej dla przemysłu budowlanego
| Gęstość: | 0,05-3 mm |
|---|---|
| Rodzaj: | paska |
| Zapłata: | T/T, L/C itp. |
Długość 1000mm-6000mm 3mm blacha ze stali nierdzewnej Dekoracja metalowa Materiał dostosowywalny
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Gęstość: | 0,05 mm-3 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
200 serii kolorowe blachy ze stali nierdzewnej z wykończeniem powierzchni 2B
| Gęstość: | 0,05 mm-3 mm |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
| Technika: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
Precyzyjne, walcowane na zimno kolorowe blachy ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Zastosowanie: | Budownictwo, dekoracja, przemysł, chemia |
Uniwersalne blachy ze stali nierdzewnej w standardzie DIN do różnych zastosowań
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |

