Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil ] αγώνας 213 προϊόντα.
SUS410 316L από ανοξείδωτο χάλυβα L Metal 301L S30815 Metal Angle Bar
| Πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Τύπος: | Ίσος |
| Αριθμό μοντέλου: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
304 316 Ανοξείδωτος χάλυβας ίσης γωνίας AISI 410S L Bar For Construction
| Πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Τύπος: | Ίσος |
| Αριθμό μοντέλου: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
316 Ανοξείδωτη Γωνιακή Μπάρα 40x3 45x4 50x5 AISI 201 304 Ανοξείδωτη Γωνιακή Μπάρα
| Πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Τύπος: | Ίσος |
| Αριθμό μοντέλου: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Ιατρική 430 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα πλάκα θερμά κυλούμενα επιφάνεια HL Φινίρισμα 6mm ~ 90mm
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
Ελαστικό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα σειράς AISI βαθμού 400 πλάτος 1000 mm-2000 mm
| Τελεία επιφανείας: | 2Β, ΒΑ, Όχι.48K, HL, όχι.1 |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
Προέλευση 3 mm λεπτές ταινίες από ανοξείδωτο χάλυβα για τις κατασκευαστικές βιομηχανίες
| Δάχος: | 00,05-3mm |
|---|---|
| Τύπος: | Τρίχωμα |
| Πληρωμή: | T/T, L/C κλπ. |
Μέγεθος 1000mm-6000mm 3mm Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα φύλλο Μεταλλική διακόσμηση Προσαρμόσιμο υλικό
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Δάχος: | 00,05 mm-3 mm |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
200 Σειρά βαθμό χρωματιστή χαλύβδινο χαλύβδινο φύλλα με 2B επιφάνειας τελική αγοραστές
| Δάχος: | 00,05 mm-3 mm |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
| Τεχνική: | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |
Ατσάλινο φύλλο χρώματος που έχει σχισμή για βιομηχανικές προδιαγραφές.
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία, Χημικά |
Πολυδιάστατο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα στο πρότυπο DIN για διάφορες χρήσεις
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |

