همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel coil ] همخوانی داشتن 213 محصولات.
SUS410 316L Stainless Steel L Metal 301L S30815 Metal Angle Angle Bar
| استاندارد: | AISI |
|---|---|
| تایپ کنید: | برابر |
| شماره مدل: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
304 316 فولاد ضد زنگ با زاویه برابر AISI 410S L نوار برای ساخت و ساز
| استاندارد: | AISI |
|---|---|
| تایپ کنید: | برابر |
| شماره مدل: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
316 فولاد ضد زنگ زاویه 40x3 45x4 50x5 AISI 201 304 Stainless Angle Bar
| استاندارد: | AISI |
|---|---|
| تایپ کنید: | برابر |
| شماره مدل: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
پزشکی 430 فولاد ضد زنگ صفحه صفحه داغ رول HL سطح پایان 6mm ~ 90mm
| نام محصول: | ورق فولادی کشتی سازی |
|---|---|
| شرایط تحویل: | جهت HR،CR،AR،Q+T،N+T،N،TMCP،UT،Z |
| ضخامت: | 6 میلی متر تا 90 میلی متر |
AISI درجه 400 سری فولاد ضد زنگ ورق فلزی 1000mm-2000mm عرض
| پوشش سطح: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
|---|---|
| عرض: | 1000mm-2000mm |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
منشأ 3mm نوارهای نازک فولاد ضد زنگ برای صنایع ساختمانی
| ضخامت: | 0.05-3 میلی متر |
|---|---|
| نوع: | نوار |
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
طول 1000mm-6000mm 3mm فولاد ضد زنگ ورق فلز تزئینات مواد سفارشی
| طول: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| ضخامت: | 0.05mm-3mm |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
ورق های فولادی رنگی رنگی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| درخواست: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت، شیمیایی |
ورق فولاد ضد زنگ متنوع در استاندارد DIN برای کاربردهای مختلف
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
|---|---|
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
| عرض: | 1000mm-2000mm |

