Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
SUS410 316L Paslanmaz Çelik L Metal 301L S30815 Metal Köşebent
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Model numarası: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
İnşaat için 304 316 Paslanmaz Çelik Eşit Açı AISI 410S L Bar
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Model numarası: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
316 Paslanmaz Çelik Köşebent 40x3 45x4 50x5 AISI 201 304 Paslanmaz Köşebent
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Model numarası: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Tıbbi 430 Paslanmaz Çelik Taş Taş Sıcak Yuvarlanmış HL Yüzey Bitirme 6mm ~ 90mm
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
AISI Sınıf 400 Serisi Paslanmaz Çelik Yaprak Metal 1000mm-2000mm Genişliği
| Yüzey finişi: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
3mm İnşaat Sanayileri için İnce Paslanmaz Çelik Şeritleri
| Kalınlığı: | 0,05-3 mm |
|---|---|
| Türü: | Çizgi |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
Uzunluk 1000mm-6000mm 3mm Paslanmaz Çelik Yaprak Metal Dekorasyon Özelliklendirilebilir Malzeme
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.05mm-3mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
200 Serisi 2B Yüzey Bitirme Alıcıları ile Renkli Paslanmaz Çelik Yaprakları
| Kalınlığı: | 0.05mm-3mm |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
| Teknik: | Soğuk, Sıcak Dolaştırılmış |
Endüstri standardı özellikleri için hassas soğuk yuvarlanmış renkli paslanmaz çelik levhaları kesilmiş kenar
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Kimya |
Çeşitli kullanımlar için DIN standardında çok yönlü paslanmaz çelik tabaka
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |

