همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel coil ] همخوانی داشتن 213 محصولات.
FOB مدت سیم پیچ ورق فولاد ضد زنگ با ضخامت 0.3mm-6.0mm
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| عرض: | 1000mm-2000mm |
ASTM BA ورق فولاد ضد زنگ پهنای کویل 1000mm-2000mm 0.3mm-6.0mm
| طول: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| عرض: | 1000mm-2000mm |
0.6 میلی متر 0.7 میلی متر 316 لیتر ورق فولاد ضد زنگ کویل نورد سرد فولاد 430 316ti
| کیفیت: | 10 X 3/4 12x12 16 گیج برس خورده ورق فولادی ضد زنگ ورق گرم نورد شده 4x8 |
|---|---|
| عرض: | 100-2000 میلی متر |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
321 کویل ورق فولادی ضد زنگ 24 X 48 24 X 36 سیاه آنودایز 0.1 میلی متر 316 316 لیتر
| کیفیت: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 مشکی ورق فولادی ضد زنگ آنودایز 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| درجه فولاد: | 301L، S30815، 301، 304N، 310S، S32305، 410، 204C3، 316Ti، 316L، 441، 316، 420J1، L4، 321، 410S، L4، |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
سیم پیچ ورق فولادی ضد زنگ 0.6 میلی متر 0.7 میلی متر سیم پیچ 316ti برای معماری
| کیفیت: | 10 X 3/4 12x12 16 گیج برس خورده ورق فولادی ضد زنگ ورق گرم نورد شده 4x8 |
|---|---|
| عرض: | 100-2000 میلی متر |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
کویل ضد زنگ با ضخامت 0.1 میلی متر Aisi 310s 316l 430 2205 904l
| کیفیت: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 مشکی ورق فولادی ضد زنگ آنودایز 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| درجه فولاد: | 301L، S30815، 301، 304N، 310S، S32305، 410، 204C3، 316Ti، 316L، 441، 316، 420J1، L4، 321، 410S، L4، |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
2b 304 321 202 کویل ورق فولادی ضد زنگ کویل ورق نورد گرم
| کیفیت: | کلاف نورد سرد فولاد ضد زنگ 430 304 شکاف تخت 3 میلی متر Astm Aisi |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-15 روز |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
کلاف فولادی نورد گرم کویل فولادی مشکی St37 St50 کم کربن Ss400 SS300
| درخواست: | ساخت قطعات ساختاری خودرو و غیره |
|---|---|
| تایپ کنید: | کویل فولاد |
| ضخامت: | 0.8-1.2 میلی متر |
کلاف فولاد کربنی Q195 1045 1.2 میلی متری فولاد نورد گرم آنیل شده کویل شده
| درخواست: | ساخت قطعات ساختاری خودرو و غیره |
|---|---|
| تایپ کنید: | کویل فولاد |
| ضخامت: | 0.8-1.2 میلی متر |
AISI فولاد ضد زنگ ورق رول کویل در 0.3mm-6.0mm ضخامت
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
|---|---|
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
| طول: | 1000mm-6000mm |

