All Products
Keywords [ stainless steel coil ] match 213 Products.
FOB Term Stainless Steel Sheet Coil with 0.3mm-6.0mm Thickness
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Width: | 1000mm-2000mm |
ASTM BA Stainless Steel Sheet Coil Width 1000mm-2000mm 0.3mm-6.0mm
| Length: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Width: | 1000mm-2000mm |
0.6mm 0.7mm 316l Stainless Steel Sheet Coil Cold Rolled Steel 430 316ti
| Quality: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Brushed Stainless Steel Sheet Coil Hot Rolled 4x8 |
|---|---|
| Width: | 100-2000mm |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
321 Stainless Steel Sheet Coil 24 X 48 24 X 36 Black Anodized 0.1mm 316 316l
| Quality: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Black Anodized Stainless Steel Sheet Coil 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| Steel Grade: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L, 410L, 443, LH, L1, S32304, 314, 347, 430, 309S, 304, 439, 425M, 409L, 420J2, 204C2, 436, 445, 304L, 405, 370, S32101, 904L, 444, 301LN, 305, 429, 304J1, 3 |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
0.6mm 0.7mm Stainless Steel Sheet Coil 316ti Coil For Architecture
| Quality: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Brushed Stainless Steel Sheet Coil Hot Rolled 4x8 |
|---|---|
| Width: | 100-2000mm |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
0.1mm Thickness Stainless Coil Aisi 310s 316l 430 2205 904l
| Quality: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Black Anodized Stainless Steel Sheet Coil 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| Steel Grade: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L, 410L, 443, LH, L1, S32304, 314, 347, 430, 309S, 304, 439, 425M, 409L, 420J2, 204C2, 436, 445, 304L, 405, 370, S32101, 904L, 444, 301LN, 305, 429, 304J1, 3 |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
2b 304 321 202 Stainless Steel Sheet Coil Hot Rolled Sheet Coil
| Quality: | 430 304 Stainless Steel Cold Rolled Coils Flat Slit 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-15 Days |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
Black St37 St50 Low Carbon Steel Coil Hot Rolled Steel Coil Ss400 SS300
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
Q195 1045 Carbon Steel Coil 1.2mm Annealed Hot Rolled Coiled Steel
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
AISI Stainless Steel Sheet Roll Coil In 0.3mm-6.0mm Thickness
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
|---|---|
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
| Length: | 1000mm-6000mm |

