Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
GB 316 Paslanmaz Çelik Sac 4mm Kalın AISI Kaynak İşlemi
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
HL 304 Paslanmaz Çelik Aynalı Sac 3mm - 60mm Soğuk Haddelenmiş
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
SS316L SS410 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Sac 2B AISI ASTM DIN
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Şerit 304 304L 309S 316 316L 409 410s 410 Kapılar İçin
| Ambalaj bilgileri: | Standart Denize layık ambalaj veya özelleştirilmiş paket |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 iş günü |
| Yetenek temini: | Ayda 5000 Ton/Ton |
8k AISI 316 Eğimli Paslanmaz Çelik Yaprak Soğuk Dolaştırılmış Özel
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
316 Yansıtıcı bitirme paslanmaz çelik levha plaka 12 mm - 300 mm 3 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
316 Paslanmaz Çelik Yaprak Düzleştirilmiş Genişletilmiş Metal 6000mm 3mm HL
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
316L 3mm / 10mm Kalın Karbon Paslanmaz Çelik Taş AISI HL Özellik
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
8K Yüzey Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 409l JIS
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
|---|---|
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
BA Slit Edge Paslanmaz Çelik Metal Şeritleri, Hassas Çelik Şeritler
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
|---|---|
| Kaynağı: | ÇIN |
| Minimum sipariş: | 1 ton |

