Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
Q235 Q235B Rulo İçi Sıcak Haddelenmiş Çelik Bule Tavlı Sıcak Haddelenmiş Çelik
| Uygulama: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
40mm 42mm Çelik Yuvarlak Çubuk 12mm Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Yarım Yuvarlak Ss 310 Kaynak Teli
| Tip: | 14mm 12mm 10mm Yarım Yuvarlak Paslanmaz Çelik Çubuk 40mm 42mm 50mm 90mm |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15-21 gün |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
2 İnç 8mm Çelik Yuvarlak Çubuk 9mm Metrik 316 Paslanmaz Çelik SS Kaynak Çubuğu
| Tip: | 3/8" 2 İnç Metrik Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk 30mm 5mm 4mm 3mm 8mm 6mm 9mm |
|---|---|
| Yüzey: | 2B |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
ASTM PPGI Rulo Galvanizli Sac Çinko Kaplı rulo 0.8mm 0.12mm
| Ürünler: | PPGI Çelik Rulo |
|---|---|
| Yüzey: | GI |
| Standart: | ASTM |
Renkli Kaplamalı PPGI Rulo Gl Boyalı Çelik Rulo Galvanizli Sac 1500mm
| Ürünler: | Renk kaplı çelik bobin |
|---|---|
| Yüzey işleme: | boyalı sac |
| Seviye: | DX51D,SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
Uzunluğu 1000mm-6000mm Ss Yaprak Bobini AISI Standartı
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
90 Hrb Ön Boyalı Alüminyum Rulo 1.2mm Renkli Boyalı Galvanizli Çelik
| Uygulama: | endüstriyel bina |
|---|---|
| Genişlik: | Özelleştirilmiş, Özelleştirilmiş |
| Seviye: | 3000 Serisi |
24 Ayar PPGI Rulo Çelik Levhalar Rulo DX52D, RAL Renkli Sıcak Haddelenmiş Galvanizli
| Ürünler: | Çelik Sac Rulo |
|---|---|
| Yüzey işleme: | galvanizli |
| Seviye: | DX51D,SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
AISI kaynak işleme karbon çelik levha plaka GB 316 paslanmaz 4mm kalınlığı
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
JIS Galvanizli 316 Karbon Çelik Taş Paslanmaz Taş Sertliği 1800mm ~ 2500mm
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |

