Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil ] αγώνας 213 προϊόντα.
ΜΒ 316 φύλλο 4mm ανοξείδωτου παχιά επεξεργασία συγκόλλησης AISI
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
Τα HL 304 καθρέφτης ανοξείδωτου τελειώνουν το φύλλο 3mm - 60mm cold-rolled
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
Φύλλο ψυχρής έλασης ανοξείδωτου SS316L SS410 2B AISI ASTM DIN
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης 304 304L 309S 316 316L 409 410s 410 For Doors
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπική συσκευασία που αξίζει τη θάλασσα ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 εργάσιμες ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τόνος/τόνοι το μήνα |
8k AISI 316 Δυνατό να λυθεί φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρά ελαστικό προσαρμοσμένο
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
316 καθρέφτης Φινίρισμα φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 12 mm - 300 mm 3 mm πάχος
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
316 φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα επίπεδο επεκταμένο μέταλλο 6000mm 3mm HL
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
316L 3mm / 10mm παχιά ανθρακούχης ατσάλινης πλάκας AISI HL προσαρμογή
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
8K επιφάνειας από ανοξείδωτο χάλυβα 409l JIS
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
ΒΑ Σχιστή άκρη Χάλυβας Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
|---|---|
| Καταγωγή: | Κίνα |
| Ελάχιστη διαταγή: | 1 τόνος |

