Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil ] αγώνας 213 προϊόντα.
Q235 Q235B Χάλυβας θερμής έλασης σε πηνία Ανοπτημένος χάλυβας θερμής έλασης
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 40 mm 42 mm Στρογγυλή ράβδος συγκόλλησης Half Round Ss 310
| Τύπος: | φραγμός 40mm 42mm 50mm 90mm ανοξείδωτου 14mm 12mm 10mm μισός στρογγυλός |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15-21 ημέρες |
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
Στρογγυλή ράβδος από χάλυβα 2 ιντσών 8 mm 9 mm Metric 316 SS ράβδος συγκόλλησης από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τύπος: | 3/8» μετρικό ανοξείδωτο 2 ίντσας γύρω από το φραγμό 30mm 5mm 4mm 3mm 8mm 6mm 9mm |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B |
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
Πηνίο ASTM PPGI γαλβανισμένο φύλλο με επίστρωση ψευδαργύρου πηνίο 0,8 mm 0,12 mm
| Προϊόντα: | Σπείρα χάλυβα PPGI |
|---|---|
| Επιφάνεια: | GI |
| Πρότυπα: | ASTM |
Έγχρωμη επίστρωση PPGI Coil Gl Προβαμμένο Steel Coil Γαλβανισμένο Μεταλλικό φύλλο 1500mm
| Προϊόντα: | Πηνίο από χάλυβα με επίστρωση χρώματος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | PPGI |
| Βαθμός: | DX51D, SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
Διάμετρος 1000-6000 mm Ss φύλλο τροχιάς πρότυπο AISI
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Πακέτο: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
90 Hrb Προβαμμένο πηνίο αλουμινίου 1,2 mm έγχρωμο προβαμμένο γαλβανισμένο χάλυβα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικό κτήριο |
|---|---|
| Πλάτος: | Προσαρμοσμένος, προσαρμοσμένος |
| Βαθμός: | 3000 σειρές |
Πηνίο χάλυβα PPGI 24 Gauge Coil DX52D με έγχρωμο RAL γαλβανισμένο σε θερμή έλαση
| Προϊόντα: | Σπείρα φύλλων χάλυβα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
| Βαθμός: | DX51D, SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
AISI Επεξεργασία συγκόλλησης φύλλα χάλυβα άνθρακα GB 316 ανοξείδωτο 4mm πάχος
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
JIS Ζυγισμένη 316 πλάκα χάλυβα άνθρακα Ατσάλινη πλάκα Δυσκαρδία 1800mm~2500mm
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |

