Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel coil ] mecz 213 produkty.
Q235 Q235B Stal walcowana na gorąco w zwojach Stal walcowana na gorąco wyżarzana na gorąco
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
40mm 42mm Stalowy pręt okrągły 12mm Okrągły pręt ze stali nierdzewnej Półokrągły pręt spawalniczy Ss 310
| Typ: | 14mm 12mm 10mm Półokrągły pręt ze stali nierdzewnej 40mm 42mm 50mm 90mm |
|---|---|
| Czas dostawy: | 15-21 dni |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
2 Cal 8mm stalowy pręt okrągły 9mm metryczny pręt spawalniczy ze stali nierdzewnej 316 SS
| Typ: | 3/8 "2-calowy metryczny pręt okrągły ze stali nierdzewnej 30 mm 5 mm 4 mm 3 mm 8 mm 6 mm 9 mm |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
ASTM PPGI Cewka Blacha ocynkowana Cewka ocynkowana 0,8 mm 0,12 mm
| Produkty: | Cewka stalowa PPGI |
|---|---|
| Powierzchnia: | żołnierz amerykański |
| Standard: | ASTM |
Powlekana kolorem cewka PPGI Gl Malowana stalowa cewka Galwanizowana blacha 1500 mm
| Produkty: | Stalowa cewka malowana proszkowo |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | PPGI |
| Stopień: | DX51D, SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
Długość 1000 mm-6000 mm Ss Folia cewki AISI Standard
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
90 Hrb Pre Painted Aluminum Coil 1.2mm Color Prepainted Galvanized Steel
| Zastosowanie: | Budynek przemysłowy |
|---|---|
| Szerokość: | Dostosowane, dostosowane |
| Stopień: | Seria 3000 |
24 Gauge PPGI Cewka z blachy stalowej Cewka DX52D z kolorem RAL Walcowana na gorąco ocynkowana
| Produkty: | Cewka z blachy stalowej |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowany |
| Stopień: | DX51D, SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
AISI Spawanie Węglowa Płytka stalowa GB 316 Nierdzewna 4 mm grubość
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
JIS Galwanizowany 316 Płytka ze stali węglowej Twardota blachy nierdzewnej 1800mm~2500mm
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |

