همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel coil ] همخوانی داشتن 213 محصولات.
4x8 12x12 کویل ورق فولادی ضد زنگ 10X3/4 کویل فولادی نورد گرم گیج 16
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
|---|---|
| پایان سطح: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/نقش برجسته/طلا/رزگلد/طلای سیاه |
| استاندارد: | ASTM |
سیم پیچ نوار فولادی 316 201 321 304L مبدل حرارتی نورد سرد سرد 8K پرداخت
| نام: | کویل فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد نورد گرم |
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب\لبه شکاف |
SUS304 201 304L کویل ورق فولادی ضد زنگ برش کویل نورد گرم فولادی 20 میلی متری
| کیفیت: | 304 201 آینه سیم پیچ فولادی ضد زنگ 304 316 316L 321 310s Ss Metal Strip |
|---|---|
| خدمات پردازش: | خم کردن، جوشکاری، روکش کردن، پانچ کردن، برش |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
رول ورق فولادی 0.3 میلی متری 0.4 میلی متری 0.5 میلی متری آینه BA فینیش سیم پیچ شکاف فولادی ضد زنگ
| کیفیت: | رول کویل فولادی ضد زنگ 0.3mm 0.4mm 0.5mm Mirror SS 304 309s 430 201 J3 Ba Finish |
|---|---|
| گواهینامه: | ISO9001 |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
سیم پیچ ورق فولادی ضد زنگ 2B BA ASTM 201 304 316 کویل تزئینی
| کیفیت: | تامین کنندگان ورق و کویل فولاد ضد زنگ فلز 201 304 430 2b Ba No 4 HL 6K 8K Finish |
|---|---|
| نام محصول: | کویل فولادی ضد زنگ |
| درخواست: | صنعت، معماری، تزئین، صنعت، ساخت و ساز و غیره |
JIS Roll Stucco Embossed 304 Stainless Coil نورد سرد
| کیفیت: | رول کویل فولادی ضد زنگ 0.3mm 0.4mm 0.5mm Mirror SS 304 309s 430 201 J3 Ba Finish |
|---|---|
| گواهینامه: | ISO9001 |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
سیم پیچ نواری آینه استیل 321 904l 316 Ss304
| نام محصول: | کویل/نوارهای فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تایپ کنید: | نورد سرد، نورد گرم |
| سطح: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k, Tempered |
کویل نوار فولادی ضد زنگ جلا 316l 321 430 نوار 20x3mm
| نام محصول: | کویل/نوارهای فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تایپ کنید: | نورد سرد، نورد گرم |
| سطح: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k, Tempered |
SS 201 Stainless Steel Structural Sections ASTM 304 316L Plyed Stainless Steel L Profile
| نام: | کویل فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد نورد گرم |
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب\لبه شکاف |
ورق فولادی ضد زنگ HL 304 لبه آسیاب ورق فولادی ضد زنگ گرم نورد تیسکو
| نام: | کویل فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد نورد گرم |
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب\لبه شکاف |

