All Products
Keywords [ stainless steel coil ] match 213 Products.
Q235 Q235B Hot Rolled Steel In Coils Bule Annealed Hot Rolled Steel
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
40mm 42mm Steel Round Rod 12mm Stainless Steel Round Bar Half Round Ss 310 Welding Rod
| Type: | 14mm 12mm 10mm Half Round Stainless Steel Bar 40mm 42mm 50mm 90mm |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-21 Days |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
2 Inch 8mm Steel Round Rod 9mm Metric 316 Stainless Steel SS Welding Rod
| Type: | 3/8" 2 Inch Metric Stainless Steel Round Bar 30mm 5mm 4mm 3mm 8mm 6mm 9mm |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
ASTM PPGI Coil Galvanized Sheet Zinc Coated coil 0.8mm 0.12mm
| Products: | PPGI Steel Coil |
|---|---|
| Surface: | GI |
| Standard: | ASTM |
Color Coated PPGI Coil Gl Prepainted Steel Coil Galvanised Metal Sheet 1500mm
| Products: | Color Coated Steel Coil |
|---|---|
| Surface Treatment: | PPGI |
| Grade: | DX51D,SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
Length 1000mm-6000mm Ss Sheet Coil AISI Standard
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
| Package: | Standard Export Packing |
90 Hrb Pre Painted Aluminum Coil 1.2mm Color Prepainted Galvanized Steel
| Application: | Industrial Building |
|---|---|
| Width: | Customized, Customized |
| Grade: | 3000 Series |
24 Gauge PPGI Coil Steel Sheets Coil DX52D With RAL Color Hot Rolled Galvanized
| Products: | Steel Sheets Coil |
|---|---|
| Surface Treatment: | Galvanized |
| Grade: | DX51D,SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
AISI Welding Processing Carbon Steel Sheet Plate GB 316 Stainless 4mm Thick
| Product Name: | Shipbuilding Steel Sheet |
|---|---|
| Delivery Conditon: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Direction |
| Thickness: | 6mm~90mm |
JIS Galvanized 316 Carbon Steel Plate Stainless Sheet Hardness 1800mm~2500mm
| Product Name: | Shipbuilding Steel Sheet |
|---|---|
| Delivery Conditon: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Direction |
| Thickness: | 6mm~90mm |

