Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil ] αγώνας 213 προϊόντα.
SS904L 304 Χαλύβδινος σωλήνας χωρίς ραφή θερμής έλασης 316 SS Σωλήνωση χωρίς ραφή AiSi
| Ποιότητα: | 904l 316 304l Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304/304L/316/316L |
| Τύπος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
Ανοξείδωτη γωνιακή μπάρα AISI 201
| Πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Τύπος: | Ίσος |
| Αριθμό μοντέλου: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Αριθ. 4 304 Ss Τρίχωμα 1000 mm-6000 mm μήκος Τυποποιημένη συσκευασία
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Roofing 5052 PPGL Coil 275g Color Coated Coil Aluminium Oiling
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικό κτήριο |
|---|---|
| Πλάτος: | Προσαρμοσμένος, προσαρμοσμένος |
| Βαθμός: | 3000 σειρές |
3 mm - 120 mm 316 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα άνθρακα Austenitic DIN GB EN Φινίρισμα
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα SS400 ASTM A36 για σέρβις σε υψηλές θερμοκρασίες ήπιο δομικό χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Πάχος: | 4mm~160mm |
Πηνίο πορτοκαλί GB προβαμμένο γαλβανισμένο χάλυβα σε πηνίο PVDF Aluzinc
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικό κτήριο |
|---|---|
| Πλάτος: | Προσαρμοσμένος, προσαρμοσμένος |
| Ανοχή: | ±1% |
20g Φύλλο οροφής PPGI Κυματοειδές φύλλο προφίλ 0,11 mm με έγχρωμη επίστρωση
| Εφαρμογή: | Κατασκευή & βιομηχανικός |
|---|---|
| Πάχος: | 0.110.8mm |
| Πλάτος: | 201250mm |
Επικαιροποιημένο χρώμα με χρώμα άνθρακα
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
Ραλ Χρώμα Ppgi Κυματοειδές Στέγες 12m Gi Color Coated
| Πάχος: | 0.110.8mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 201250mm |
| Μήκος: | 112m ή ως απαίτηση |

