Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
SS904L 304 warmgewalste naadloze stalen buis 316 SS naadloze buizen AiSi
| Kwaliteit: | 904l 316 304l naadloos roestvrij staal buis Ss 304 buis |
|---|---|
| Graad: | 304/304L/316/316L |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
AISI 201 roestvrijstalen hoekstang
| Norm: | AiSi |
|---|---|
| Type: | Gelijke |
| Modelnummer: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Nr. 4 304 Ss Strip spoel 1000 mm-6000 mm Lengte Standaard verpakking
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
|---|---|
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
Roofing 5052 PPGL Coil 275g Color Coated Aluminium Coil Oiling
| Toepassing: | De industriële bouw |
|---|---|
| Breedte: | Aangepast, Aangepast |
| Rang: | 3000 Reeksen |
3 mm - 120 mm 316 roestvrij koolstofstaal plaat plaat Austenitisch DIN GB EN Afwerking
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
SS400 ASTM A36 Koolstofstalen plaat voor gebruik bij hoge temperaturen Vloeistaalconstructie
| Naam van het product: | koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 4mm~160mm |
Oranje GB Voorgelakte gegalvaniseerde staalplaat op rol PVDF Aluzinc-rol
| Toepassing: | De industriële bouw |
|---|---|
| Breedte: | Aangepast, Aangepast |
| Tolerantie: | ±1% |
20 g PPGI-dakplaat gegolfd 0,11 mm kleurgecoate profielplaten
| Toepassing: | Bouw & Industrieel |
|---|---|
| Dikte: | 0.110.8mm |
| Breedte: | 201250mm |
AISI SS Carbon Plate Plate Spiegel Afwerking 0,12 mm - 2,0 mm Hoge temperatuur
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
Ral kleur Ppgi golfplaten dakplaten 12m Gi kleur gecoat
| Dikte: | 0.110.8mm |
|---|---|
| Breedte: | 201250mm |
| Lengte: | 112m of als vereiste |

