Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel sheet coil ] eşleşme 193 Ürünler.
SUS304 Paslanmaz Çelik Levha 1000mm Aisi 304 Paslanmaz Çelik Levha 20mm
| İşleme hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |
|---|---|
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
| Sınıf: | 300 Serisi |
100mm S32205 Paslanmaz Çelik Sac JIS 3mm Kalın Paslanmaz Çelik Sac
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,1-3 mm, 3-100 mm |
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
DIN GB 304 2b Paslanmaz Çelik Sac ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
2B Ayna Paslanmaz Çelik Sac Metal 0.1 ila 3mm 316ti Paslanmaz Çelik Levha JIS
| Paketleme: | PVC + su geçirmez Kağıt + tahta sandık |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
ASTM 3048mm Paslanmaz Çelik Sac 2B 4k Yüzey Paslanmaz Levha
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
3000mm DIN GB Paslanmaz Çelik Sac 304 2b ASTM 100mm
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
3mm 410 303 Paslanmaz Çelik Levha BA Finish Soğuk Haddelenmiş 304 Paslanmaz Çelik Sac
| Uygulama: | Dekorasyon ve İmalat |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,1-3 mm, 3-100 mm |
| Türü: | Plaka |
2mm 316 Paslanmaz Çelik Sac Metal 8K Kaplama 3048mm 430 Paslanmaz Çelik Levha
| Teknik: | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±3% |
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
HL 304 Paslanmaz Çelik Sac Metal Freze Kenarı Tisco Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha
| Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik: | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Kenar: | Freze Kenarı \ Yarık Kenar |
AISI Sınıf 400 Serisi Paslanmaz Çelik Yaprak Metal 1000mm-2000mm Genişliği
| Yüzey finişi: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |

