All Products
Keywords [ stainless steel sheet coil ] match 193 Products.
DIN GB 304 2b Stainless Steel Sheet Metal ASTM Cold Rolled Stainless Steel Plate
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Length: | 2000/2438/2500/3000/3048 Mm |
SUS304 Stainless Steel Sheet 1000mm Aisi 304 Stainless Steel Plate 20mm
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
|---|---|
| Width: | 1000/1219/1250/1500 Mm |
| Grade: | 300 Series |
100mm S32205 Stainless Steel Sheet JIS 3mm Thick Stainless Steel Sheet
| Standard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-3mm, 3-100mm |
| Width: | 1000/1219/1250/1500 Mm |
2B Mirror Stainless Steel Sheet Metal 0.1 To 3mm 316ti Stainless Steel Plate JIS
| Packing: | PVC+waterproof Paper+wooden Case |
|---|---|
| Length: | 2000/2438/2500/3000/3048 Mm |
| Width: | 1000/1219/1250/1500 Mm |
ASTM 3048mm Stainless Steel Sheet 2B 4k Surface Stainless Plate
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Length: | 2000/2438/2500/3000/3048 Mm |
3000mm DIN GB Stainless Steel Sheet Metal 304 2b ASTM 100mm
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Length: | 2000/2438/2500/3000/3048 Mm |
3mm 410 303 Stainless Steel Plate BA Finish Cold Rolled 304 Stainless Steel Sheet
| Application: | Decoration And Fabrication |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-3mm, 3-100mm |
| Type: | Plate |
2mm 316 Stainless Steel Sheet Metal 8K Finish 3048mm 430 Stainless Steel Plate
| Technique: | Cold Rolled Hot Rolled |
|---|---|
| Tolerance: | ±3% |
| Width: | 1000/1219/1250/1500 Mm |
HL 304 Stainless Steel Sheet Metal Mill Edge Tisco Hot Rolled Stainless Steel Plate
| Name: | Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technique: | Cold Rolled Hot Rolled |
| Edge: | Mill Edge\Slit Edge |
AISI Grade 400 Series Stainless Steel Sheet Metal 1000mm-2000mm Width
| Surface Finish: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
|---|---|
| Width: | 1000mm-2000mm |
| Material: | Stainless Steel |

