Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel sheet coil ] eşleşme 193 Ürünler.
0.6mm 0.7mm 316l Paslanmaz Çelik Sac Rulo Soğuk Haddelenmiş Çelik 430 316ti
| Kalite: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Fırçalanmış Paslanmaz Sac Rulo Sıcak Haddelenmiş 4x8 |
|---|---|
| Genişlik: | 100-2000mm |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
321 Paslanmaz Çelik Sac Rulo 24 X 48 24 X 36 Siyah Eloksallı 0.1mm 316 316l
| Kalite: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Siyah Eloksallı Paslanmaz Sac Rulo 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
Mimarlık için 0.6mm 0.7mm Paslanmaz Çelik Sac Rulo 316ti Bobin
| Kalite: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Fırçalanmış Paslanmaz Sac Rulo Sıcak Haddelenmiş 4x8 |
|---|---|
| Genişlik: | 100-2000mm |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
2B BA Paslanmaz Sac Rulo ASTM 201 304 316 Dekorasyon Bobini
| Kalite: | Metal Paslanmaz Çelik Sac ve Bobin Tedarikçileri 201 304 430 2b Ba No 4 HL 6K 8K Finish |
|---|---|
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo |
| Uygulama: | Endüstri, mimari, dekorasyon, Endüstri, İnşaat, vb. |
304 0,3 mm paslanmaz çelik levha bobini No 1 yüzeyi ile
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
Astm Standart Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 6 mm Kalınlığı
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
Ağır Görevli 0.3mm Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 300 Serisi
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
316l paslanmaz çelik levha bobini korozyona dayanıklı malzemeler
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
AISI Standart 410 Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini Gelişmiş Yuvarlama
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
Ev Endüstrisi Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini Yüksek Performanslı
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |

