Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel sheet coil ] mecz 193 produkty.
DIN GB 304 2b Blacha ze stali nierdzewnej ASTM Płyta ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
| Klasa: | Seria 300 |
|---|---|
| Standardowy: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Długość: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej SUS304 1000 mm Płyta ze stali nierdzewnej Aisi 304 20 mm
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, wykrawanie, cięcie |
|---|---|
| Szerokość: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Klasa: | Seria 300 |
Blacha ze stali nierdzewnej 100 mm S32205 JIS Blacha ze stali nierdzewnej o grubości 3 mm
| Standardowy: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
|---|---|
| Gęstość: | 0,1-3mm, 3-100mm |
| Szerokość: | 1000/1219/1250/1500 mm |
2B Lustro Blacha ze stali nierdzewnej 0,1 do 3 mm Płyta ze stali nierdzewnej 316ti JIS
| Opakowanie: | PVC + wodoodporny papier + drewniana obudowa |
|---|---|
| Długość: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
| Szerokość: | 1000/1219/1250/1500 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej ASTM 3048 mm 2B 4k Płyta ze stali nierdzewnej
| Klasa: | Seria 300 |
|---|---|
| Standardowy: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Długość: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
3000 mm DIN GB Blacha ze stali nierdzewnej 304 2b ASTM 100 mm
| Klasa: | Seria 300 |
|---|---|
| Standardowy: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Długość: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
3mm 410 303 Płyta ze stali nierdzewnej Wykończenie BA Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 304
| Zastosowanie: | Dekoracja I Fabrykacja |
|---|---|
| Gęstość: | 0,1-3mm, 3-100mm |
| Rodzaj: | Płyta |
Blacha ze stali nierdzewnej 2 mm 316 Wykończenie 8K 3048 mm Płyta ze stali nierdzewnej 430
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Tolerancja: | ±3% |
| Szerokość: | 1000/1219/1250/1500 mm |
HL 304 blacha ze stali nierdzewnej Mill Edge Tisco Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej
| nazwisko: | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Krawędź: | Krawędź frezowania \ Krawędź szczeliny |
AISI 400 serii blachy ze stali nierdzewnej 1000 mm-2000 mm szerokość
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, nr 4, 8K, HL, nr 1 |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |

