Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel sheet coil ] eşleşme 193 Ürünler.
4x8 201 Paslanmaz Çelik Sac 304 316 2B Parlak Yüzey SS Sac
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Ödeme koşulu: | L/CT/T (%30 Mevduat) |
2B JIS Paslanmaz çelik 409l Bobinler 0.3mm-6.0mm
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
Kalıcı malzeme için 1000mm-2000mm genişliğinde paslanmaz çelik sarmalı levha
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
| MOQ: | 1 ton |
8K BA paslanmaz çelik levha bant bobini 1000mm-6000mm Ödeme ile vb.
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3MM-6.0MM |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Uzunluğu 1000mm-6000mm ve genişliği 1000mm-2000mm olan paslanmaz çelik sarmalları
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
| MOQ: | 1 ton |
DIN Standart Paslanmaz Çelik Bobin Yaprak 0.3mm-6.0mm 1000mm-2000mm
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
316 201 Paslanmaz Çelik Şerit Bobin 321 304L Sıcak Soğuk Haddelenmiş Eşanjör 8K Kaplama
| Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik: | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Kenar: | Freze Kenarı \ Yarık Kenar |
SS304 SS430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Rulo Düz Yarık 3mm Paslanmaz Çelik 410
| Kalite: | 430 304 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo Düz Yarık 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
BA 316L Paslanmaz Çelik Sac 2B Yüzey 2mm 316 Paslanmaz Çelik Sac
| Kalınlığı: | 0,1-3 mm, 3-100 mm |
|---|---|
| Paketleme: | PVC + su geçirmez Kağıt + tahta sandık |
| Türü: | Plaka |
3mm ila 100mm Paslanmaz Çelik Sac AISI 201 SUS304 10mm Kalın Paslanmaz Çelik Levha
| Paketleme: | PVC + su geçirmez Kağıt + tahta sandık |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
| Uygulama: | Dekorasyon ve İmalat |

