Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel sheet coil ] eşleşme 193 Ürünler.
İnşaat Malzemeleri Astm Paslanmaz çelik levha 2 mm kalınlığında
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| MOQ: | 1 ton |
8K 10 X 3/4 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo 12x12 16 Ayar Paslanmaz Çelik Sac
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Kabartma/Altın/Pembe Altın/Siyah Altın |
| Standart: | ASTM |
ASTM Paslanmaz Çelik Sac 1mm / 2mm Kalın Saç Çizgisi Ayna Cilalı
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
GB 316 Paslanmaz Çelik Sac 4mm Kalın AISI Kaynak İşlemi
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
Soğuk olarak yuvarlanmış TISCO Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 430 SS 0,5 mm 0,8 mm
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
BA Poliş 304 Paslanmaz Çelik Bobin 2B 430 904L İnşaat için
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
1.5mm 2mm Paslanmaz Çelik Sac Aisi 304 Levha 3mm Kalın
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Uzunluk: | 1000-6000mm, Özel |
26 Ayar Paslanmaz Çelik Rulo 2507 28 Ayar Siyah Fırçalı Dilme Bobini
| Kalite: | 26 Ayar 28 Ayar 2507 Siyah Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Sac Rulo Dilme |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |
| Uygulama: | Endüstri, mimari, dekorasyon, Endüstri, İnşaat, vb. |
0.3mm - 6.0mm paslanmaz çelik sarmal yaprak BA yüzeyi ile 8K
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
DIN JIS paslanmaz çelik bobin levhası 2B BA 8K L / C ödemesiyle 1000mm-2000mm
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |

