Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel sheet coil ] bij elkaar passen 193 producten.
SUS304 roestvrijstalen plaat 1000 mm Aisi 304 roestvrijstalen plaat 20 mm
| Verwerkingsdienst: | Buigwerk, lassen, ontwikkelen, steken, snijden |
|---|---|
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Graad: | 300-serie |
100 mm S32205 roestvrijstalen plaat JIS 3 mm dikke roestvrijstalen plaat
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
|---|---|
| Dikte: | 0.13mm, 3100mm |
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
DIN GB 304 2b roestvast stalen plaat ASTM koudgewalste roestvast stalen plaat
| Graad: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
2B spiegel roestvrij staal plaatwerk 0,1 tot 3 mm 316ti roestvrij stalen plaat JIS
| Verpakking: | PVC + waterdicht papier + houten behuizing |
|---|---|
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
ASTM 3048 mm roestvrijstalen plaat 2B 4k oppervlak roestvrijstalen plaat
| Graad: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
3000 mm DIN GB roestvrij staalplaat 304 2b ASTM 100 mm
| Graad: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
3 mm 410 303 roestvrijstalen plaat BA Finish koudgewalste 304 roestvrijstalen plaat
| Toepassing: | decoratie en fabricage |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-3mm, 3-100mm |
| Type: | Plaat |
2 mm 316 roestvrijstalen plaatwerk 8K afwerking 3048 mm 430 roestvrijstalen plaat
| Techniek: | koudgewalst, warmgewalst |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 3% |
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
HL 304 van de het Metaalmolen van het Roestvrij staalblad van de Randtisco Warmgewalste het Roestvrije staalplaat
| Naam: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst, warmgewalst |
| De rand: | De molenrand \ scheurde Rand |
AISI 400-serie roestvrij staal plaat metaal 1000 mm-2000 mm Breedte
| Afwerking van het oppervlak: | 2B, BA, Nee.48K, HL, Nee.1 |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |

