Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel sheet coil ] eşleşme 193 Ürünler.
SS304l 304 Paslanmaz Çelik Sac Rulo JIS Astm Sıcak Haddelenmiş Çelik 20mm Rulo
| Kalite: | 304l 202 Paslanmaz Çelik Sıcak Haddelenmiş Rulo 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
0.3mm Paslanmaz Çelik Sac Rulo Rulo 0.4mm 0.5mm Ayna BA Finish Paslanmaz Çelik Yarık Bobin
| Kalite: | 0.3mm 0.4mm 0.5mm Ayna SS 304 309s 430 201 J3 Ba Finish Paslanmaz Çelik Rulo Rulo |
|---|---|
| Sertifika: | ISO9001 |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
4x8 12x12 Paslanmaz Çelik Sac Rulo 10X3/4 16 Ayar Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Kabartma/Altın/Pembe Altın/Siyah Altın |
| Standart: | ASTM |
BA 201 Astm 304 Paslanmaz Sac Rulo 0.3mm-3mm Levha Rulo
| Kalite: | 304l 202 Paslanmaz Çelik Sıcak Haddelenmiş Rulo 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Standart: | JIS |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
20MM 316L Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 4x8 0.1mm SS 304 Bobin Inox Yaprak
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
Aisi 304 Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 2b Yüzey Soğuk Çelik Bobini
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
8K HL 430 Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini Ferritik ASTM 2D 1D ISO9001
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
1000mm-6000mm Uzunlukta paslanmaz çelik levha ruloları
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
AISI paslanmaz çelik levha rulo bobini 0.3mm-6.0mm kalınlığında
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
SUS202 Paslanmaz Çelik Sac 6000mm 304 Cilalı 2b 2mm
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Ödeme koşulu: | L/CT/T (%30 Mevduat) |

