Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel sheet coil ] eşleşme 193 Ürünler.
Tıbbi 430 Paslanmaz Çelik Taş Taş Sıcak Yuvarlanmış HL Yüzey Bitirme 6mm ~ 90mm
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
8k AISI 316 Eğimli Paslanmaz Çelik Yaprak Soğuk Dolaştırılmış Özel
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
316 Paslanmaz Çelik Yaprak Düzleştirilmiş Genişletilmiş Metal 6000mm 3mm HL
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
316 Yansıtıcı bitirme paslanmaz çelik levha plaka 12 mm - 300 mm 3 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
Uzunluk 1000mm-6000mm 3mm Paslanmaz Çelik Yaprak Metal Dekorasyon Özelliklendirilebilir Malzeme
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.05mm-3mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
200 Serisi 2B Yüzey Bitirme Alıcıları ile Renkli Paslanmaz Çelik Yaprakları
| Kalınlığı: | 0.05mm-3mm |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
| Teknik: | Soğuk, Sıcak Dolaştırılmış |
Endüstri standardı özellikleri için hassas soğuk yuvarlanmış renkli paslanmaz çelik levhaları kesilmiş kenar
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Kimya |
Uzunluğu 1000mm-6000mm Ss Yaprak Bobini AISI Standartı
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
HL Yüzey Paslanmaz Çelik Çubuk Bobin Genişi 1000mm-2000mm Kalınlığı 0.3mm-6.0mm
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
Çeşitli kullanımlar için DIN standardında çok yönlü paslanmaz çelik tabaka
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |

