Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel sheet coil ] eşleşme 193 Ürünler.
0.1MM SUS316 Paslanmaz Çelik Rulo 304 Ayna 2B No.4 Bitmiş Karo Şeridi
| Kalite: | 410 316 304 Paslanmaz Çelik Yarık Bobin Sıcak Haddelenmiş Prime 2B No.4 Bitmiş Fayans Şeridi |
|---|---|
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
| Yüzey: | 2B |
316 304l 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Dilme Sac SS Şerit Rulo
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulolar/Şeritler |
|---|---|
| Tip: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Yüzey: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Temperli |
JIS Standart Paslanmaz Çelik Bobinleri 1000mm-2000mm Genişliği MOQ 1 Ton HL 2B
| Genişlik: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
| MOQ: | 1 ton |
HL 8K BA Paslanmaz Çelik Bobin Yaprak 1000mm-6000mm 0.3mm-6.0mm
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
JIS Standart Paslanmaz Çelik Bobin Yaprak 0.3mm-6.0mm Kalınlığı
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
347 321 304 304l Paslanmaz Çelik Rulo Şerit Sac
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulolar/Şeritler |
|---|---|
| Tip: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Yüzey: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Temperli |
AISI kaynak işleme karbon çelik levha plaka GB 316 paslanmaz 4mm kalınlığı
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
HL 304 Paslanmaz Çelik Aynalı Sac 3mm - 60mm Soğuk Haddelenmiş
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
Z100 Z180 Sıcak Daldırma Galvanizli Rulolar 12000mm Galvanizli Sac
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş, Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Yüzey işleme: | Kaplanmış |
鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |

