Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel sheet coil ] αγώνας 193 προϊόντα.
DIN GB 304 2b Λαμαρίνα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης
| Αξία: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τύπος: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Διάρκεια: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
SUS304 Ανοξείδωτο Φύλλο 1000mm Aisi 304 Πλάκα από ανοξείδωτο ατσάλι 20mm
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Τυλιγμός, συγκόλληση, αποσύνδεση, τρύπηση, κοπή |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Αξία: | Σειρά 300 |
100mm S32205 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα JIS 3mm πάχος φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τύπος: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
|---|---|
| Δάχος: | 0.13mm, 3100mm |
| Διάμετρο: | 1000/1219/1250/1500 χιλ. |
2B καθρέφτης λαμαρίνα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1 έως 3 mm 316ti Πλάκα JIS από ανοξείδωτο χάλυβα
| Συσκευή: | PVC+υδατοασθενές χαρτί+ξυδένιο περιτύλιγμα |
|---|---|
| Διάρκεια: | 2000/2438/2500/3000/3048 χιλ. |
| Διάμετρο: | 1000/1219/1250/1500 χιλ. |
ASTM 3048mm Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 2B 4k Επιφάνεια Ανοξείδωτο Πλάκα
| Αξία: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τύπος: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Διάρκεια: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
3000mm DIN GB Ανοξείδωτη λαμαρίνα 304 2b ASTM 100mm
| Αξία: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τύπος: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Διάρκεια: | 2000/2438/2500/3000/3048 χιλ. |
3mm 410 303 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Φινίρισμα BA Ψυχρής έλασης 304 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | διακόσμηση και κατασκευή |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1-3mm, 3-100mm |
| Τύπος: | Πλάκα |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 2mm 316 Ανοξείδωτο ατσάλι 8K Φινίρισμα 3048mm 430
| Τεχνική: | Κρυά κυλούμενα |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ± 3% |
| Διάμετρο: | 1000/1219/1250/1500 χιλ. |
HL 304 άκρη Tisco μύλων μετάλλων φύλλων ανοξείδωτου καυτό - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
| Ονομασία: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική: | Κρυά κυλούμενα |
| Τρίχωμα: | Η άκρη \ μύλων έσκισε την άκρη |
Ελαστικό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα σειράς AISI βαθμού 400 πλάτος 1000 mm-2000 mm
| Τελεία επιφανείας: | 2Β, ΒΑ, Όχι.48K, HL, όχι.1 |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |

