Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel sheet coil ] eşleşme 193 Ürünler.
8K yüzey paslanmaz çelik bobin stok 6mm kalınlığı
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
Uzunluğu 1000mm-6000mm 304l Paslanmaz Çelik Bobin Kalınlığı 0.3mm-6.0mm 8K
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
0.3mm-6.0mm paslanmaz çelik bobin levhası 6000mm T/T ödeme yöntemini kabul ediyor
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
24 Ayar PPGI Rulo Çelik Levhalar Rulo DX52D, RAL Renkli Sıcak Haddelenmiş Galvanizli
| Ürünler: | Çelik Sac Rulo |
|---|---|
| Yüzey işleme: | galvanizli |
| Seviye: | DX51D,SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
SS316L Inox Çelik Sac JIS ASTM 304 Paslanmaz Çelik Ayna Kaplaması
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 316L, 304 |
| Türü: | Plaka |
1mm 304 316L 430 Paslanmaz Çelik Dekoratif Levha 2mm Kalın Paslanmaz Çelik Levha AISI
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uygulama: | Dekorasyon ve İmalat |
EN Paslanmaz çelik düz rulo uzunluğu 1000mm-6000mm
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
1000mm-2000mm Genişliği Soğuk Dökme Paslanmaz Çelik Bobin 316 1000mm-6000mm Uzunluğu
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
Z120 GI Çelik Rulo Galvanizli Demir Sac Rulo G30 G60 Dx51d Galvanizli Çelik Sıcak Daldırma
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | Galvanizli Çelik Rulo |
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
Soğuk Haddelenmiş 304 Paslanmaz Çelik Rulo Paslanmaz Çelik Şerit 3mm 4mm
| Kalite: | Ss Sac Rulo 304 430 410 409 Soğuk Haddelenmiş Cilalı Paslanmaz Çelik Şeritler 1mm 3mm |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-20 iş günü |
| Uygulama: | Endüstri, mimari, dekorasyon, Endüstri, İnşaat, vb. |

