Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel sheet coil ] eşleşme 193 Ürünler.
20mm Dikişsiz Paslanmaz Çelik Kare Boru 1.5In 1.25 İnç Sıcak Haddelenmiş Dikişsiz Boru Ss 304
| Kalite: | Sıcak Haddelenmiş Dikişsiz Metal Borular 1.75 "1.5 In 1.25 İnç Paslanmaz Çelik Yuvarlak Boru |
|---|---|
| Dış çapı: | 20mm |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru 304L 316 304 Dikişsiz Paslanmaz Çelik Borular Tüpler
| Kalite: | Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru 3/4 İnç 3/8" 5/16" 5/8" 304 304L 316 316L 310S 321 |
|---|---|
| Sınıf: | 300 Serisi |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
SS316l Paslanmaz Çelik Boru Boru 1/4 İnç 1/2 5/8 304 Dikişsiz Boru Çelik
| Kalite: | 316l Ss 316 Dikişsiz Boru 5/16" 3/8" 1/2" 1/4 İnç Paslanmaz Çelik Boru 316 Sınıfı |
|---|---|
| Kaynak hattı tipi: | ERW |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Doğal Gaz İçin Yuvarlak 301L 904l Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Astm A312 316l
| Kalite: | Doğal Gaz İçin Dubleks 316l 304 Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru Astm A312 |
|---|---|
| Sınıf: | 304/304L/316/316L |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Dubleks 316l Paslanmaz Çelik Boru Boru Astm A312 A269 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
| Kalite: | Doğal Gaz İçin Dubleks 316l 304 Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru Astm A312 |
|---|---|
| Sınıf: | 304/304L/316/316L |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
1In 100mm Yuvarlak Çubuk Paslanmaz Çelik 304 Çelik Çubuk 3mm 125mm 150mm
| Tip: | 15-5 13-8 15-5ph Yüksek Çekme Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk 1 İnç 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Şekil: | Yuvarlak |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
SUS201 301 Paslanmaz Çelik Parlak Yuvarlak Çubuk Astm A276 S42000 SS304
| Tip: | 201 301 302 Cilalı Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Astm A276 SS304 316 430 904 |
|---|---|
| Seviye: | 200 serisi 300 Serisi 400 serisi |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
56mm 8K Ss 316l Yuvarlak Çubuk Paslanmaz Çelik 303 500mm Rulo Açma Delme
| Tip: | 56mm 50mm 30mm Paslanmaz Çelik 304l Yuvarlak Çubuklar 200 Serisi 300 Serisi 400 Serisi |
|---|---|
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
AISI BA Ss 304 Yuvarlak Çubuk Soğuk Çekilmiş Parlak 6mm 316 Paslanmaz Çelik Çubuk
| Tip: | 321 330 410 309s 316l Tıbbi Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Soğuk Çekilmiş Parlak Çubuk |
|---|---|
| Kalite: | Yüksek Kaliteli Muayene |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk 12mm 20mm ASTM 201 SUS 310S 10mm Paslanmaz Çelik Çubuk
| Tip: | 5/8" 5/16" 7/16" 12mm SS Çubuk 1200mm ASTM 201 304 SUS 310S 316L 410 316 SS Çubuk |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410S, 410L |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |

