Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel sheet coil ] eşleşme 193 Ürünler.
Renkli Kaplamalı PPGI Rulo Gl Boyalı Çelik Rulo Galvanizli Sac 1500mm
| Ürünler: | Renk kaplı çelik bobin |
|---|---|
| Yüzey işleme: | boyalı sac |
| Seviye: | DX51D,SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
JIS Galvanizli 316 Karbon Çelik Taş Paslanmaz Taş Sertliği 1800mm ~ 2500mm
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
SS316L SS410 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Sac 2B AISI ASTM DIN
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
SS 201 Paslanmaz Çelik Yapısal Bölümler ASTM 304 316L Parlak Paslanmaz Çelik L Profili
| İsim: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Kenar: | Freze Kenarı \ Yarık Kenar |
310S 321 Paslanmaz Çelik Boru Boru 25MM 316L Paslanmaz Çelik Sıhhi Astm A270
| Kalite: | 25mm Dikişsiz Metal Borular Paslanmaz Çelik Sıhhi Boru Astm A270 304 316L 310S 321 |
|---|---|
| Uygulama: | Sanayi,merdiven,ilaç ve Gıda Sanayi |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
AiSi ERW Ss 316l Dikişsiz Boru Paslanmaz Çelik 304 Boru S30815
| Kalite: | 316l Ss 316 Dikişsiz Boru 5/16" 3/8" 1/2" 1/4 İnç Paslanmaz Çelik Boru 316 Sınıfı |
|---|---|
| Kaynak hattı tipi: | ERW |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
2B SS317L Ss 310 Paslanmaz Çelik Katı Yuvarlak Çubuk 200mm Sıcak Haddelenmiş
| İsim: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Kenar: | Freze Kenarı \ Yarık Kenar |
316L 3mm / 10mm Kalın Karbon Paslanmaz Çelik Taş AISI HL Özellik
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
100mm Paslanmaz Çelik Boru Boru Alüminyum Alaşımlı Sch 10 Dikişsiz Çelik Boru AISI
| Kalite: | Alüminyum Alaşımlı Dikişsiz Metal Borular 100mm 10 Sch 10 Paslanmaz Çelik Boru ASTM AiSi JIS GB |
|---|---|
| Türü: | kaynaklı |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
20mm Dikişsiz Paslanmaz Çelik Kare Boru 1.5In 1.25 İnç Sıcak Haddelenmiş Dikişsiz Boru Ss 304
| Kalite: | Sıcak Haddelenmiş Dikişsiz Metal Borular 1.75 "1.5 In 1.25 İnç Paslanmaz Çelik Yuvarlak Boru |
|---|---|
| Dış çapı: | 20mm |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |

