Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel sheet coil ] mecz 193 produkty.
8K powierzchnia koła ze stali nierdzewnej
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
Długość 1000 mm-6000 mm 304 l Węzeł z stali nierdzewnej Grubość 0,3 mm-6,0 mm 8K
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
0.3mm-6.0mm Szpilka ze stali nierdzewnej 6000mm Akceptuję T/T Metody płatności
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
24 Gauge PPGI Cewka z blachy stalowej Cewka DX52D z kolorem RAL Walcowana na gorąco ocynkowana
| Produkty: | Cewka z blachy stalowej |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowany |
| Stopień: | DX51D, SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
Blacha stalowa Inox SS316L JIS ASTM 304 Wykończenie lustrzane ze stali nierdzewnej
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
|---|---|
| Gatunek stali: | 316L, 304 |
| Rodzaj: | Płyta |
1 mm 304 316L 430 Płyta dekoracyjna ze stali nierdzewnej Grubość 2 mm Płyta ze stali nierdzewnej AISI
| Szerokość: | 1000/1219/1250/1500 mm |
|---|---|
| Standardowy: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Zastosowanie: | Dekoracja I Fabrykacja |
Długość płaskiej walcowanej cewki ze stali nierdzewnej 1000 mm-6000 mm
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
1000 mm-2000 mm Szerokość walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej 316 1000 mm-6000 mm Długość
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
Z120 GI Cewka stalowa Cewka z blachy ocynkowanej G30 G60 Dx51d Stal ocynkowana ogniowo
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Stopień: | Cewka ze stali ocynkowanej |
| Typ: | Cewka stalowa, cewka ze stali ocynkowanej elektrycznie |
Walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej 304 Taśma ze stali nierdzewnej 3 mm 4 mm
| Jakość: | Cewka z blachy stalowej 304 430 410 409 Taśmy ze stali nierdzewnej walcowane na zimno polerowane 1 m |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-20 dni roboczych |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekoracja, przemysł, budownictwo itp |

