Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel sheet coil ] bij elkaar passen 193 producten.
8K oppervlak roestvrij staal spoel voorraad 6 mm dikte
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
Lange 1000 mm-6000 mm 304 l roestvrij staal spoel Dikte 0,3 mm-6,0 mm 8K
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
0.3mm-6.0mm roestvrij staal spoelplaat 6000mm Aanvaard T/T Betaalmethode
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
24 Maat PPGI Rol Staalplaten Rol DX52D Met RAL Kleur Warmgewalst Gegalvaniseerd
| Producten: | Staalplatenrol |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd |
| Rang: | DX51D, SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
SS316L Inox staalplaat JIS ASTM 304 roestvrij staal spiegelafwerking
| Levertijd: | 7-15 dagen |
|---|---|
| Staalklasse: | 316L, 304 |
| Type: | Plaat |
1 mm 304 316L 430 roestvrijstalen decoratieve plaat 2 mm dikke roestvrijstalen plaat AISI
| Breedte: | 1000/1219/1250/1500 mm |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Toepassing: | decoratie en vervaardiging |
EN Vlakgewalste spoel van roestvrij staal lengte 1000 mm-6000 mm
| Pakket: | Standaardverpakking voor uitvoer |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
1000 mm-2000 mm Breedte koudgewalste roestvrijstalen spoel 316 1000 mm-6000 mm Lengte
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
Z120 GI Staalrol Gegalvaniseerde Ijzerplaatrol G30 G60 Dx51d Gegalvaniseerd Staal Heet Ondergedompeld
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | Gegalvaniseerde Staalrol |
| Type: | Staalrol, Electro-Galvanized Staalrol |
Koudgewalste 304 roestvrij stalen spiraal roestvrij stalen strip 3 mm 4 mm
| Kwaliteit: | Ss Bladrol 304 430 410 409 Koudgewalste Gepolijste Roestvrij staalstroken 1mm 3mm |
|---|---|
| Levertijd: | 7-20 Werkdagen |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait, de Industrie, Bouw, Enz. |

