Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel sheet coil ] αγώνας 193 προϊόντα.
8K επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα 6mm πάχος
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
Μέγεθος 1000mm-6000mm 304l Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα Μονάδα 0,3mm-6,0mm 8K
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
0.3mm-6.0mm Ατσάλι ατσάλινο φύλλο 6000mm Δέχεται Τ/Τ μέθοδος πληρωμής
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.3MM6.0MM |
Πηνίο χάλυβα PPGI 24 Gauge Coil DX52D με έγχρωμο RAL γαλβανισμένο σε θερμή έλαση
| Προϊόντα: | Σπείρα φύλλων χάλυβα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
| Βαθμός: | DX51D, SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
Φινίρισμα καθρέφτη από ανοξείδωτο χάλυβα SS316L Inox Φινίρισμα JIS ASTM 304
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
|---|---|
| Κατηγορία χάλυβα: | 316L, 304 |
| Τύπος: | Πλάκα |
Διακοσμητική πλάκα 1mm 304 316L 430 από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 2mm από ανοξείδωτο ατσάλι AISI
| Διάμετρο: | 1000/1219/1250/1500 χιλ. |
|---|---|
| Τύπος: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Εφαρμογή: | διακόσμηση και επεξεργασία |
EN Σιδηροτροχείο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Πακέτο: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
1000 mm-2000 mm πλάτος Κρύο έλασμα από ανοξείδωτο χάλυβα 316 1000 mm-6000 mm μήκος
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
Z120 GI Πηνίο χάλυβα Γαλβανισμένο Πηνίο φύλλου σιδήρου G30 G60 Dx51d Γαλβανισμένο ατσάλι εν θερμώ
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, επιψευδαργυρωμένη σπείρα χάλυβα |
Πηνίο ψυχρής έλασης 304 Ανοξείδωτη ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα 3mm 4mm
| Ποιότητα: | Ss Sheet Coil 304 430 410 409 Λωρίδες ψυχρής έλασης στιλβωμένες από ανοξείδωτο χάλυβα 1mm 3mm |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-20 εργάσιμες ημέρες |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |

