همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel sheet coil ] همخوانی داشتن 193 محصولات.
طول 1000mm-6000mm 304l فولاد ضد زنگ ضخامت 0.3mm-6.0mm 8K
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
|---|---|
| طول: | 1000mm-6000mm |
| سطح: | 2B، BA، نه.1نه4، HL، 8K، و غیره |
0.3mm-6.0mm فولاد ضد زنگ 6000mm روش پرداخت T/T را قبول می کند
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
ورق های فولادی کویل 24 گیج PPGI کویل DX52D با نورد گرم گالوانیزه رنگ RAL
| محصولات: | کویل ورق های فولادی |
|---|---|
| درمان سطحی: | گالوانیزه |
| مقطع تحصیلی: | DX51D,SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
ورق فولادی اینوکس SS316L JIS ASTM 304 پایان آینه استیل ضد زنگ
| زمان تحویل: | 7-15 روز |
|---|---|
| درجه فولاد: | 316 لیتر، 304 |
| نوع: | بشقاب |
صفحه تزئینی فولاد ضد زنگ 1 میلی متر 304 316L 430 صفحه فولادی ضد زنگ با ضخامت 2 میلی متر AISI
| عرض: | 1000/1219/1250/1500 میلی متر |
|---|---|
| استاندارد: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| درخواست: | دکوراسیون و ساخت |
EN طول سیم پیچ فلزی صاف 1000mm-6000mm
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| عرض: | 1000mm-2000mm |
1000mm-2000mm عرض سیم پیچ فولاد ضد زنگ 316 1000mm-6000mm طول
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
|---|---|
| عرض: | 1000mm-2000mm |
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
سیم پیچ فولادی Z120 GI ورق آهن گالوانیزه کویل G30 G60 Dx51d فولاد گالوانیزه داغ
| استاندارد: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | کویل فولادی گالوانیزه |
| تایپ کنید: | کویل فولادی، کویل فولادی الکترو گالوانیزه |
نورد سرد 304 کویل فولاد ضد زنگ نوار فولادی ضد زنگ 3mm 4mm
| کیفیت: | سیم پیچ ورق Ss 304 430 410 409 نوارهای فولادی ضد زنگ صیقلی نورد سرد 1 میلی متر 3 میلی متر |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-20 روز کاری |
| درخواست: | صنعت، معماری، تزئین، صنعت، ساخت و ساز و غیره |

