Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
AISI HL Paslanmaz Çelik Bobinler 2B 8K 1000mm-2000mm 1 Ton MOQ ile
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
8K yüzey paslanmaz çelik bobin stok 6mm kalınlığı
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
Uzunluğu 1000mm-6000mm 304l Paslanmaz Çelik Bobin Kalınlığı 0.3mm-6.0mm 8K
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
Uzunluğu 1000mm-6000mm ve genişliği 1000mm-2000mm olan paslanmaz çelik sarmalları
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
| MOQ: | 1 ton |
0.3mm-6.0mm paslanmaz çelik bobin levhası 6000mm T/T ödeme yöntemini kabul ediyor
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
DIN JIS paslanmaz çelik bobin levhası 2B BA 8K L / C ödemesiyle 1000mm-2000mm
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
2205 Paslanmaz Çelik Rulo ASTM Cilalı 201 Paslanmaz Şerit Rulo 316 316L 410
| Kalite: | Ticari Renkli Paslanmaz Çelik Sac Rulo Cilalı 2205 20g ASTM 201 304L 316 316L 410 |
|---|---|
| Fiyat Terimi: | CIF CFR FOB EX-İŞ |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
0.25mm Paslanmaz Çelik Rulo 0.2mm 0.1mm Yassı Haddelenmiş Rulo Tavlanmış 201 BA 2B
| Kalite: | 0,25 Mm 0,2 Mm 0,1 Mm Tavlı Paslanmaz Sac Rulo 201 316 410 430 1mm BA 2B |
|---|---|
| Yüzey: | 2B |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
Soğuk olarak yuvarlanmış BA Paslanmaz Çelik Bobin 430 GB 20mm - 1250mm Özel
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
8K HL 430 Paslanmaz Çelik Bobin Ferritik ASTM 2D 1D 20 MM kalınlığı
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |

