Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
AISI HL roestvrijstalen spoelen 2B 8K 1000mm-2000mm met 1 ton MOQ
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
8K oppervlak roestvrij staal spoel voorraad 6 mm dikte
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
Lange 1000 mm-6000 mm 304 l roestvrij staal spoel Dikte 0,3 mm-6,0 mm 8K
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
Roestvrijstalen spoelen met een lengte van 1000 mm tot 6000 mm en een breedte van 1000 mm tot 2000 mm
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
| moq: | 1 ton |
0.3mm-6.0mm roestvrij staal spoelplaat 6000mm Aanvaard T/T Betaalmethode
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
DIN JIS roestvrij staal spoelplaat 2B BA 8K met L/C betaling 1000mm-2000mm
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
2205 roestvrijstalen spoel ASTM gepolijst 201 roestvrijstalen stripspoel 316 316L 410
| Kwaliteit: | De commerciële Gekleurde Rol van het Roestvrij staalblad poetste 2205 20g ASTM 201 304L 316 316L 410 |
|---|---|
| Prijstermijn: | Het CIF FOB- ex-Werk van CFR |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
0,25 mm roestvrijstalen spoel 0,2 mm 0,1 mm platte gerolde spoel gegloeid 201 BA 2B
| Kwaliteit: | 0,25 Mm 0,2 Mm 0,1 Mm Ontharde Rol 201 316 410 430 1mm BEDELAARS 2B van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
Koudgewalste roestvrij staal spoel 430 GB 20 mm - 1250 mm aangepast
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
8K HL 430 roestvrijstalen spoel Ferritische ASTM 2D 1D 20 MM dik
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |

