Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel coil ] mecz 213 produkty.
AISI HL BA Węzły ze stali nierdzewnej 8K 0,3 mm-6,0 mm Do użytku przemysłowego
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
|---|---|
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
AISI HL koła ze stali nierdzewnej 2B 8K 1000mm-2000mm z 1 toną MOQ
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Długość 1000 mm-6000 mm 304 l Węzeł z stali nierdzewnej Grubość 0,3 mm-6,0 mm 8K
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
Węzły ze stali nierdzewnej o długości 1000-6000 mm i szerokości 1000-2000 mm
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
| MOQ: | 1 tona |
0.3mm-6.0mm Szpilka ze stali nierdzewnej 6000mm Akceptuję T/T Metody płatności
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
DIN JIS Wlewy ze stali nierdzewnej 2B BA 8K z płatnością L/C 1000mm-2000mm
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
Cewka ze stali nierdzewnej 2205 ASTM Polerowana 201 Cewka ze stali nierdzewnej 316 316L 410
| Jakość: | Komercyjna kolorowa blacha ze stali nierdzewnej polerowana 2205 20g ASTM 201 304L 316 316L 410 |
|---|---|
| Okres cenowy: | CIF CFR FOB Z PRACY |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
Cewka ze stali nierdzewnej 0,25 mm 0,2 mm 0,1 mm Płaska walcowana cewka wyżarzona 201 BA 2B
| Jakość: | 0,25 mm 0,2 mm 0,1 mm cewka z wyżarzonej blachy ze stali nierdzewnej 201 316 410 430 1 mm BA 2B |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
Walcowana na zimno cebula ze stali nierdzewnej BA 430 GB 20 mm - 1250 mm
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
8K HL 430 cewka ze stali nierdzewnej ferrytyczna ASTM 2D 1D 20 mm grubości
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |

