Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil ] αγώνας 213 προϊόντα.
AISI HL περιστροφές από ανοξείδωτο χάλυβα 2B 8K 1000mm-2000mm με 1 τόνο MOQ
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
8K επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα 6mm πάχος
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
Μέγεθος 1000mm-6000mm 304l Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα Μονάδα 0,3mm-6,0mm 8K
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
Στρογγυλοί από ανοξείδωτο χάλυβα με μήκος 1000 mm-6000 mm και πλάτος 1000 mm-2000 mm
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
| Επικαιροποίηση: | 1 τόνος |
0.3mm-6.0mm Ατσάλι ατσάλινο φύλλο 6000mm Δέχεται Τ/Τ μέθοδος πληρωμής
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.3MM6.0MM |
DIN JIS Στυλοειδές φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 2B BA 8K με πληρωμή L / C 1000mm-2000mm
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Δάχος: | 0.3MM6.0MM |
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
2205 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM Polished 201 Ανοξείδωτη λωρίδα 316 316L 410
| Ποιότητα: | Η εμπορική χρωματισμένη σπείρα φύλλων ανοξείδωτου γυάλισε 2205 20g ASTM 201 304L 316 316L 410 |
|---|---|
| Όρος τιμών: | CIF FOB πρώην-εργασία CFR |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Πηνίο 0,25 mm από ανοξείδωτο χάλυβα 0,2 mm 0,1 mm Επίπεδο ρολό Ανοπτημένο 201 BA 2B
| Ποιότητα: | 0,25 χιλ. 0,2 χιλ. 0,1 ανοπτημένη χιλ. σπείρα 201 BA 2B φύλλων ανοξείδωτου 316 410 430 1mm |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Κρύο έλασμα ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου ατσάλινου
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
8K HL 430 περιστροφή από ανοξείδωτο χάλυβα φερριτικό ASTM 2D 1D 20 MM πάχος
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |

