Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
BA Poliş 304 Paslanmaz Çelik Bobin 2B 430 904L İnşaat için
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
AISI HL SS 304 600mm - 1250mm sıcak vallası paslanmaz çelik bobini
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
BA 201 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Rulo 310S 600mm - 1250mm Genişlik
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
JIS SS 304 paslanmaz çelik bobin ayna yüzeyi 304L 304H 0.1 - 20 MM
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
ASTM JIS Kaynak 304 Paslanmaz Çelik Rulo Çözme 0.3mm - 3mm
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
SS301 paslanmaz çelik sarmal soğukta yuvarlanmış 410 304 SUS304 0.1 - 20 MM
| Seviye: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Bobin |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Teslimat: | ÖDEME SONRA 7~15 GÜN |
JIS Standart Paslanmaz Çelik Bobinleri 1000mm-2000mm Genişliği MOQ 1 Ton HL 2B
| Genişlik: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
| MOQ: | 1 ton |
HL 8K BA Paslanmaz Çelik Bobin Yaprak 1000mm-6000mm 0.3mm-6.0mm
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
1000mm-2000mm Genişliği Soğuk Dökme Paslanmaz Çelik Bobin 316 1000mm-6000mm Uzunluğu
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Ödeme: | T/T, L/C, vb. |
JIS Standart Paslanmaz Çelik Bobin Yaprak 0.3mm-6.0mm Kalınlığı
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
| Kalınlığı: | 0.3MM-6.0MM |

