Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
1220mm Paslanmaz Çelik Rulo 304 316 316L Kalite Soğuk Haddelenmiş Rulo
| Ambalaj bilgileri: | Standart Denize layık ambalaj veya özelleştirilmiş paket |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
316 304l 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Dilme Sac SS Şerit Rulo
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulolar/Şeritler |
|---|---|
| Tip: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Yüzey: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Temperli |
Derin Çekme Paslanmaz Çelik Şerit Rulo Soğuk Haddelenmiş 304dq 304ddq
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulolar/Şeritler |
|---|---|
| Seviye: | 304DQ/304DDQ |
| Tip: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
304 410 430 904l Paslanmaz Çelik Bobin Şeridi Kendinden Yapışkanlı Hassas
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulolar/Şeritler |
|---|---|
| Tip: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Yüzey: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Temperli |
0.4-6mm Paslanmaz Çelik Şerit Yarık Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Şeridi SS 304 SS 202 Rulo
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulolar/Şeritler |
|---|---|
| Tip: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Yüzey: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Temperli |
347 321 304 304l Paslanmaz Çelik Rulo Şerit Sac
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulolar/Şeritler |
|---|---|
| Tip: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Yüzey: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Temperli |
304 0,3 mm paslanmaz çelik levha bobini No 1 yüzeyi ile
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
Endüstriyel kullanım için ASTM Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 1000mm-2000mm
| Paket: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |
DIN Standart Paslanmaz Çelik Bobin Yaprak 0.3mm-6.0mm 1000mm-2000mm
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, vb. |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
BA Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini 8K Yüzey FOB Terimi 1000mm-2000mm
| Yüzey: | 2B, BA, Hayır.1Hayır, hayır.4, HL, 8K, vb. |
|---|---|
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
| MOQ: | 1 ton |

