Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 213 Ürünler.
SS904L 304 Sıcak Haddelenmiş Dikişsiz Çelik Boru 316 SS Dikişsiz Boru AiSi
| Kalite: | 904l 316 304l Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru Ss 304 Tüp |
|---|---|
| Sınıf: | 304/304L/316/316L |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
AISI 201 Paslanmaz Köşebent
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Model numarası: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
No 4 304 Ss Çizgi bobini 1000mm-6000mm Uzunluk Standart Paketleme
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
Çatı Kaplaması 5052 PPGL Bobin 275g Renkli Kaplamalı Alüminyum Bobin Yağlama
| Uygulama: | endüstriyel bina |
|---|---|
| Genişlik: | Özelleştirilmiş, Özelleştirilmiş |
| Seviye: | 3000 Serisi |
3mm - 120mm 316 Paslanmaz Karbon Çelik Taş Yaprak Austenit DIN GB EN Dönüştürme
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
SS400 ASTM A36 Yüksek Sıcaklık Hizmeti İçin Karbon Çelik Levha Hafif Çelik Yapısal
| Ürün Adı: | karbon çelik levha |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 4mm~160mm |
Turuncu GB Boyalı Galvanizli Sac, Rulo PVDF Aluzinc Rulo
| Uygulama: | endüstriyel bina |
|---|---|
| Genişlik: | Özelleştirilmiş, Özelleştirilmiş |
| Hata payı: | ±1% |
20g PPGI Çatı Sayfası Oluklu 0.11mm Renkli Kaplamalı Profil Levhaları
| Uygulama: | İnşaat ve Sanayi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,11-0,8 mm |
| Genişlik: | 20-1250mm |
AISI SS Karbon Yaprak Plaka Ayna Bitirme 0.12mm - 2.0mm Yüksek Sıcaklık
| Ürün Adı: | Gemi İnşa Sacları |
|---|---|
| Teslimat Koşulları: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Yönü |
| Kalınlık: | 6mm~90mm |
Ral Renkli Ppgi Oluklu Çatı Levhaları 12m Gi Renkli Kaplamalı
| Kalınlık: | 0,11-0,8 mm |
|---|---|
| Genişlik: | 20-1250mm |
| Uzunluk: | 1-12m veya gereği olarak |

