Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel coil ] mecz 213 produkty.
BA Polerowana cebula ze stali nierdzewnej 304 2B 430 904L Do budowy
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
Gorąco walcowana cebula ze stali nierdzewnej AISI HL SS 304 600 mm - 1250 mm
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
BA 201 Walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej 310S 600 mm - 1250 mm szerokości
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
Powierzchnia lusterka ze stali nierdzewnej 304L 304H 0.1 - 20 MM
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
ASTM JIS Welding 304 Odwijanie cewki ze stali nierdzewnej 0,3 mm - 3 mm
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
SS301 Wlewy ze stali nierdzewnej walcowane na zimno 410 304 SUS304 0,1 - 20 MM
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
JIS Standardowe cewki ze stali nierdzewnej 1000mm-2000mm Szerokość MOQ 1 tona HL 2B
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
| MOQ: | 1 tona |
HL 8K BA Wleśnia ze stali nierdzewnej 1000mm-6000mm 0,3mm-6,0mm
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
1000 mm-2000 mm Szerokość walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej 316 1000 mm-6000 mm Długość
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
JIS Standardowy Wlewek ze stali nierdzewnej 0,3 mm-6,0 mm grubość
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |

