Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel coil ] mecz 213 produkty.
Cewka ze stali nierdzewnej 1220 mm 304 316 Cewka walcowana na zimno klasy 316L
| Szczegóły pakowania: | Standardowe opakowanie godne morza lub pakiet niestandardowy |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
316 304l 304 Walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej Cięcie blachy Cewka taśmy SS
| Nazwa produktu: | Cewki/paski ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Powierzchnia: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,hartowane |
Taśma ze stali nierdzewnej do głębokiego tłoczenia Walcowana na zimno 304dq 304ddq
| Nazwa produktu: | Cewki/paski ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień: | 304DQ/304DDQ |
| Typ: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
304 410 430 904l Taśma cewki ze stali nierdzewnej Samoprzylepna Precyzja
| Nazwa produktu: | Cewki/paski ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Powierzchnia: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,hartowane |
Taśma ze stali nierdzewnej 0,4-6 mm Cięta taśma ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco SS 304 SS 202 Cewka
| Nazwa produktu: | Cewki/paski ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Powierzchnia: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,hartowane |
347 321 304 Taśma zwojowa ze stali nierdzewnej 304l Blacha
| Nazwa produktu: | Cewki/paski ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Powierzchnia: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,hartowane |
304 0,3 mm cewka ze stali nierdzewnej z powierzchnią nr 1
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
Węzeł z blachy ze stali nierdzewnej ASTM 1000 mm-2000 mm do użytku przemysłowego
| pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Długość: | 1000mm-6000mm |
DIN Standardowy blachę z cewki ze stali nierdzewnej 0,3 mm-6,0 mm 1000 mm-2000 mm
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
Węzeł ze stali nierdzewnej BA z powierzchnią 8K FOB Termin 1000mm-2000mm
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| MOQ: | 1 tona |

