Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel sheet coil ] αγώνας 193 προϊόντα.
Πηνίο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα SS304l 304 JIS Astm 20mm θερμής έλασης
| Ποιότητα: | ανοξείδωτο 304l 202 καυτό - κυλημένη σπείρα 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Ρολό σερπαντίνα φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 0,4 mm 0,4 mm 0,5 mm Φινίρισμα BA από ανοξείδωτο ατσάλι
| Ποιότητα: | ο καθρέφτης 0.3mm 0.4mm 0.5mm BA SS 304 309s 430 201 J3 τελειώνει το ρόλο σπειρών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO9001 |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Πηνίο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 4x8 12x12 10X3/4 16 Gauge θερμής έλασης
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose χρυσός/μαύρος χρυσός |
| Πρότυπα: | ASTM |
Πηνίο φύλλου BA 201 Astm 304 από ανοξείδωτο χάλυβα 0,3 mm-3 mm
| Ποιότητα: | ανοξείδωτο 304l 202 καυτό - κυλημένη σπείρα 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Φύλλο Inox σπειρών σπειρών 4x8 0.1mm SS 304 φύλλων ανοξείδωτου 20MM 316L
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
Aisi 304 cold-rolled επιφάνεια σπείρα σπειρών 2b φύλλων ανοξείδωτου
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
8K HL 430 Ατσάλινο φύλλο περιτύλιγμα Ferritic ASTM 2D 1D ISO9001
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
1000-6000 mm μήκος κυλίνδροι φύλλων από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
Αργυρόχρωμο χάλυβα σε φύλλα με πάχος 0,3-6 mm
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
SUS202 Ανοξείδωτη Λαμαρίνα 6000mm 304 Γυαλισμένη 2b 2mm
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | ΒΑ/2Β/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Προθεσμία πληρωμής: | Ε/Ε Τ/Τ (30% προκαταβολή) |

